Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

„airBaltic“ paskelbė populiariausias liepos mėnesio skrydžių kryptis iš Vilniaus

Vilnius. Lyderiaujanti Baltijos šalyse oro bendrovė „airBaltic“ paskelbė, jog liepos mėnesį iš Vilniaus populiariausios kryptys buvo į Malagą, Nicą ir Palmą de Maljorką. Šie maršrutai buvo paklausūs tiek laisvalaikio, tiek ir verslo keleivių gretose, nes oro linijų bendrovė daug dėmesio skiria siekdama savo keleiviams pasiūlyti įvairių kelionių galimybių ir lanksčius tvarkaraščius.

Be šių trijų krypčių, tarp populiariausių „airBaltic“ maršrutų iš Vilniaus liepą taip pat pateko Miunchenas, Paryžius, Berlynas ir Heraklionas.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 100 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

 

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ („Air Baltic Corporation AS“) yra 1995 m. įsteigta akcinė bendrovė. Pagrindinė jos akcininkė yra Latvijos valstybė, kuriai priklauso 97,97 proc. akcijų, o kitiems akcininkams – 2,03 proc. „airBaltic“ siūlo skrydžius į daugiau nei 70 Europos, Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos ir Kaukazo regiono miestų. Per pastaruosius 27 metus „airBaltic“ tapo stipria ir tarptautiniu mastu pripažinta oro transporto bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2 300 darbuotojų. Oro bendrovės „airBaltic“ parką sudaro 42 orlaiviai „Airbus A220-300“, todėl šis orlaivių parkas yra vienas jauniausių Europoje. Aviakompanija yra gavusi tarptautinius apdovanojimus už kompetenciją, novatoriškas paslaugas ir reikšmingus pasiekimus. Dvejus metus iš eilės „Skytrax“ apdovanojo „airBaltic“ kaip geriausią oro transporto bendrovę savo regione. Be to, 2022 m. Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) skyrė „airBaltic“ įvairovės ir įtraukties komandos apdovanojimą. 2023 m. oro transporto bendrovė gavo geriausio keleivių salono aptarnavimo Europoje „APEX Passenger Choice“ apdovanojimą.

Pranešimą paskelbė: Žilvinas Bružas, Integrity PR, UAB

„airBaltic“ paskelbė populiariausias liepos mėnesio skrydžių kryptis iš Vilniaus