Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Barselona – Europos didmiestis, kuris traukte traukia turistus iš viso pasaulio

Ruošiatės pakelti sparnus į Barseloną? Jau seniai svajojote aplankyti šį Ispanijos šiaurės rytuose įsikūrusi miestą? Esate daug girdėję apie šį labai svarbų Ispanijos ekonomikos ir kultūros centrą? Jei taip, turbūt jus domina tiesioginiai skrydžiai į Barseloną. Skrydžių bilietus galite labai lengvai ir greitai įsigyti internetu, pasinaudoję pigių skrydžių paieškos portalais. Barselona yra labai populiari ir dažnai keliautojų pasirenkama atostogų kryptis, todėl skrydžiai į šį Europos didmiestį yra vykdomi labai dažnai ir reguliariai.

Žinoma, įsigytais skrydžių bilietais ir supakuotu kelioniniu bagažu pasiruošimas būsimoms jūsų atostogoms tikrai neturėtų pasibaigti. Taip pat turėtumėte pasidomėti ir populiariausiomis lankytinomis Barselonoje esančiomis vietomis.

  • Bažnyčia „Sagrada Familia“. Šios įspūdingo grožio bažnyčios statybos dar nėra baigtos, o pradėtos jos buvo dar 1882 m. Toks ilgas laikotarpis tik įrodo, kiek daug darbo ir pastangų buvo ir tebėra skiriama šios bažnyčios statyboms. Tai yra Antonio Gaudi kūrinys. Tiesą sakant, tai yra tikrų tikriausias meno šedevras, kuriame kiekviena detalė yra apgalvota iki skrupulų.
  • Ribidabo kalnas. Tai yra pati aukščiausia Barselonos vieta, todėl galite net neabejoti, kad nuo šio kalno viršūnės jūs lyg ant delno pamatysite visą miestą. Būdų, kaip pasiekti Ribidabo viršūnę, yra daugybė – jūs galite kilti funikulieriumi, važiuoti savo mašina arba turistiniu autobusu. Šio kalno aukštis yra 512 m.
  • Parkas „Park Guel“. Dar vienas nepriekaištingo grožio kūrinys. Turbūt kiekvienas akimirksniu nuspėsite, kas gi yra šio nuostabaus parko autorius? Taip, jūs esate visiškai teisūs – tai vėl jau visiems puikiai pažįstamas A. Gaudi. Šis parkas yra tolėliau nuo centro, tačiau pasiekti jį viešuoju transportu (pvz., metro) ar automobiliu jums tikrai nebus sudėtinga. Net jei jūs nesate architektūra besidomintys žmonės, tai tikrai nėra priežastis neapsilankyti „Park Guel“ parke. Tai vieta, kurios nepamiršite visą savo gyvenimą.
  • „Montserrat“ vienuolynas. Tai benediktų vienuolynas, įsikūręs 50 km nuo Barselonos. Jis yra pats seniausias visoje Ispanijoje. Šalia šio vienuolyno stūkso didžiulės uolos. Jis buvo pastatytas 1236 m. virš jūros lygio. Legendos byloja, kad apsilankius šiame vienuolyne išsipildo didžiausi žmonių norai. Jo viduje yra daugybė istorinių skulptūrų, senovinių knygų ir rankraščių. Be to, jame kabo begalė paveikslų, tarp kurių yra ir tokių puikiai visame pasaulyje žinomų dailininkų kaip S. Dali, K. Monė, P. Pikaso ir kt. meno kūriniai.

Žinoma, tai yra tik keli lankytini ir jūsų dėmesio verti objektai, kurių neturėtumėte praleisti progos aplankyti nuvykę į Barseloną, todėl kibkite į paiešką ir sudarykite savo būsimos kelionės planą.