Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

„Estonian Air“ ir „KLM Royal Dutch Airlines“ tiesiogiai skraidins iš Vilniaus į Amsterdamą

Estijos oro bendrovė „Estonian Air“ ir olandų „KLM Royal Dutch Airlines“ pranešė nuo vasario 12 d. pradedančios bendradarbiauti organizuodamos reisus iš Talino per Vilnių į Amsterdamą. Tiesioginis susisiekimas tarp Vilniaus ir Amsterdamo bus vykdomas kasdien, išskyrus šeštadienius.

Dar 2009 m. pavasarį pradėjusios sėkmingai bendradarbiauti, jau šių metų pradžioje oro bendrovės „Estonian Air“ ir „KLM Royal Dutch Airines“, viena didžiausių aviakompanijų pasaulyje, sutarė koordinuotai vykdyti skrydžius tarp Vilniaus ir Amsterdamo.

„Estonian Air“ ir „KLM Royal Dutch Airines“ sėkmingai bendradarbiauja jau beveik metus, kai „Estonian Air“ pradėjo vykdyti tiesioginius skrydžius iš Talino į Amsterdamą.

„Ateidami į Lietuvos rinką, mes plečiame bendradarbiavimą su partneriais iš Olandijos, šis žingsnis aviakompanijai „Estonian Air“ yra strategiškai svarbus. Dar glaudesnis mūsų bendradarbiavimas leis Lietuvos ir Estijos gyventojams už patrauklias kainas pasiūlyti patogų susisiekimą su visais pasaulio kraštais, į kuriuos skraidina KLM. Kartu visų šių užsienio valstybių gyventojai turės gerą susisiekimą su Vilniumi“, – sako „Estonian Air“ prezidentas Andrus Aljas.

Amsterdamo Schiphol oro uostas yra vienas didžiausių, judriausių ir kartu patogiausių oro uostų Europoje, aptarnaujantis per 100 oro bendrovių, kurios vykdo skrydžius į įvairiausius ir egzotiškiausius pasaulio kraštus.

Dėl bilietų ir papildomos informacijos kviečiame apsilankyti „Estonian Air“ interneto svetainėje www.estonian-air.com, susisiekti su „Estonian Air“ klientų aptarnavimo skyrium telefonu +372 6401 163 arba kreiptis į kelionių agentūrą.