Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

„Estonian Air“ pradėjo skrydžius tarp Vilniaus ir Amsterdamo

Oro bendrovė „Estonian Air“, bendradarbiaudama su oro bendrove „KLM Royal Dutch Airlines“, pradėjo reisą tarp Vilniaus ir Amsterdamo – penktadienį ryte įvyko pirmasis skrydis iš Vilniaus. Susidomėjimas naujuoju reisu didelis – pirmojo skrydžio užimtumas siekė 75 proc., sparčiai vyksta bilietų rezervacija ir kitiems skrydžiams.
„Lietuva – didelį potencialą turinti rinka, o šalies vyriausybės ir Tarptautinio Vilniaus oro uosto veiksmai šį potencialą dar labiau stiprina. Ilgalaikėje perspektyvoje mes planuojame didinti skrydžių tarp Vilniaus ir Amsterdamo kiekį, pradėti reisus iš Vilniaus į kitus Europos miestus“, – pažymėjo „Estonian Air“ prezidentas Andrus Aljas.
„Estonian Air“ vadovas taip pat pabrėžė, kad Amsterdamas yra vienas iš patraukliausių Europos miestų, o šio miesto oro uostas – vartai į visą pasaulį.

„Estonian Air“ ir „KLM Royal Dutch Airlines“ bendradarbiauti pradėjo 2009 metų pavasarį, kai Estijos bendrovė pradėjo skraidyti iš Talino į Amsterdamą. Šių metų sausį oro bendrovės susitarė kartu vykdyti reisą iš Talino į Amsterdamą per Vilnių.

Amsterdamo Schipholo oro uostas yra vienas didžiausių tranzitinių oro uostų Europoje, iš kurio skrydžius vykdo beveik 100 įvairių oro bendrovių, siūlančių keliones į šimtus miestų visame pasaulyje. Oro uostą nuo miesto centro skiria 17 kilometrų – kelionė traukiniu užtrunka vos 15 minučių, o traukinio bilietų galima įsigyti oro uoste.

Nuo vasario 12 d. iki 28 d. skrydžiai vyks tris kartus per savaitę: trečiadieniais, penktadieniais, sekmadieniais.

Nuo 2010 metų kovo 1 dienos skrydžiai bus vykdomi šešis kartus per savaitę – pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais, sekmadieniais.

Skrydžių tarp Vilniaus ir Amsterdamo metu visiems turistinės klasės keleiviams bus siūlomi lengvi užkandžiai ir gėrimai, o verslo ir lanksčiosios ekonominės klasės keleiviams – karšti patiekalai ir gėrimai. Daugiau informacijos – svetainėje www.estonian-air.com arba turizmo agentūrose.