Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Geriausia kelionių agentūra?

11 mėnesių per metus dirbame ir 1 mėnesį galime leisti sau pailsėti ir pakeliauti. Per tą mėnesį norime pailsėti fiziškai, psichologiškai, pasikrauti naujų jėgų ir patirti naujų įspūdžių.
Vieni renkasi poilsines keliones, kiti pažintines, bet iš esmės tikslas vienas – gerai praleisti laiką. Kad šį tikslą pavyktų įgyvendinti visų pirma nuotaikos neturi gadinti organizaciniai nesklandumai, dėl to labai svarbu pasirinkti tinkamą kelionių agentūrą, kuri galėtų teikti kokybiškas kelionės organizavimo paslaugas bei prisiimti atsakomybę už įvykusius organizacinius nesklandumus bei siekti juos kuo operatyviau pašalinti.

Turbūt daugeliui kyla klausimų, kaip išsirinkti tinkamą kelionių agentūrą iš tokio gausaus jų būrio Lietuvoje? O gal visos jos geros? Vienas iš atrankos būdų – pasiklausti nuomonės kitų, jau išbandžiusių keletą variantų ir galinčių palyginti. Todėl šiuo tikslu ir sukūrėme šį įrašą, kad keliautojai galėtų pasidalinti savo nuomonėmis (komentaruose) ir būtų galima išskirti geriausias kelionių agentūras tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje.