Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Į Afrikos futbolo čempionatą – su Small Planet Airlines

Sporto sirgaliai, spaudos atstovai ir svarbūs svečiai Gabone ir Pusiaujo Gvinėjoje vykstančias 28-ąsias Orange Afrikos Tautų Taurės futbolo turnyro žaidynes pasieks su „Small Planet Airlines“. Skrydžių bendrovė „Small Planet Airlines“ keleivius į čempionato žaidynes skraidins iki vasario 15 d.

„Small Planet Airlines“ iš bazės Librevilyje, Gabone, kur vyks čempionato finalai, skraidins į didžiausius Gabono ir Pusiaujo Gvinėjos miestus, kur vyks čempionato dvikovos: Malabą, Francevilį bei Batą. Futbolo turnyre dalyvauja 16 Afrikos valstybių nacionalinių futbolo komandų.

„Malonu, jog galime iš dalies prisijungti prie Afrikos Tautų futbolo Taurės organizacinių reikalų. Iš pagrindinės bazės Librevilyje populiariausiais pasaulyje orlaiviais Boeing 737 futbolo gerbėjai greitai ir patogiai galės nuvykti į pasirinktus miestų stadionus bei “gyvai” palaikyti savo futbolo žvaigždes“, – sako „Small Planet Airlines“ generalinis direktorius Vytautas Kaikaris.

Anot V.Kaikario, turėdama plačiai išdėstytas bazes Europoje, kompanija yra lanksti bei sukaupusi daug patirties su įvairiausiais, net ir ypatingų reikalavimų turinčiais klientais. Bendrovės paslaugomis yra naudojęsi Lenkijos, Ukrainos, Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės, Inter Milan futbolo komandų atstovai, Lietuvos krepšinio rinktinės, sporto sirgaliai, Audi, Coca-Cola Disney kompanijos. „Small Planet Airlines“ skrydžius yra rinkęsis ir vienas žymiausių pasaulio dirigentų Zubin Mehtą su savo diriguojamu orkestru, taip pat ir Prancūzijos, Vengrijos, Vokietijos orkestrai.

Apie „Small Planet Airlines“

„Small Planet Airlines“ priklauso aviacijos verslo grupei „Avia Solutions Group“. „Small Planet Airlines“ teikia užsakomųjų skrydžių, orlaivio ir įgulos nuomos paslaugas kelionių organizatoriams, oro linijų bendrovėms, privačioms ir vyriausybinėms įmonėms. „Small Planet Airlines“ lėktuvų parką sudaro šeši „Boeing 737-300“ ir du „Airbus A320” tipų orlaiviai. Daugiau informacijos apie „Small Planet Airlines“ galite rasti interneto svetainėje www.smallplanet.aero .