Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Iš Vilniaus – dar daugiau naujų krypčių

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ savo naujame vasaros tvarkaraštyje numato keturias naujas tiesiogines skrydžių kryptis iš Vilniaus. Vasaros skrydžių sezonu, kuris prasidės nuo kovo 28 dienos, „airBaltic“ atnaujina skrydžius į Dubliną, Oslą, Hamburgą ir prideda naują maršrutą į Mančesterį. Iš viso vasaros sezonu oro bendrovė turės 13 tiesioginių krypčių iš Vilniaus.

„airBaltic“ viceprezidento ir generalinio direktoriaus Lietuvoje Tado Vizgirdos teigimu, oro bendrovei pavyko atnaujinti ir pasiūlyti naujas tiesiogines kryptis iš Vilniaus dėl dviejų pagrindinių priežasčių – oro uosto mokesčių sumažinimo, tai tapo ypač patrauklu oro bendrovėms, ir pasiteisinusio pačios oro bendrovės verslo restruktūrizavimo.
„Praėjusius metus baigėme pelningai, todėl dabar galime labiau stiprinti savo pozicijas Lietuvoje. Iš Vilniaus mes atnaujinome pačias paklausiausias skrydžių kryptis ir tikimės, kad tai padės didinti keleivių srauto augimą“, – pažymi T. Vizgirda.

Dar praėjusią savaitę „airBaltic“ pranešė nuo kovo 4 dienos pradėsianti skrydžius iš Vilniaus į Londoną. Kitomis atnaujinamomis kryptimis oro bendrovė pradės skraidyti nuo kovo 29 dienos.

„airBaltic“ į Norvegijos sostinę Oslą skraidys 4 kartus per savaitę – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Į Hamburgą bus skrendama 3 kartus – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Atnaujinami reisai į Dubliną bus atliekami 4 kartus per savaitę – pirmadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Į Mančesterį „airBaltic“ skraidins trečiadieniais ir šeštadieniais. Į minėtus miestus, perkant bilietus internetu, bus galima nuskristi už mažiau nei 190 litų, jau įskaičiavus oro uosto ir transakcijos mokesčius. Skrydžiai į minėtus miestus bus vykdomi „Boeing 737” lėktuvu.

Nuo vasaros sezono pradžios ketinama atnaujinti ir skrydžius į Taliną. Į Estijos sostinę bus skrendama kasdien, išskyrus šeštadienius.

Šiuo metu iš Vilniaus oro uosto su „airBaltic“ galima tiesiogiai skristi į Amsterdamą, Berlyną, Kopenhagą, Miuncheną, Paryžių, Rygą bei Romą.

Per 2009-uosius metus „airBaltic“ uždirbo apie 70 mln. litų ikimokestinio pelno. Bendras keleivių skaičius per praėjusius metus išaugo 6 % ir pasiekė 2,75 mln. Per šiuos metus „airBaltic“ planuoja iš Rygos oro uosto atidaryti mažiausiai 9 naujus maršrutus. Keli iš jų jau paskelbti – tai Madridas, Umeo, Belgradas, Vasa, Amanas, Beirutas.