Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ką daryti, kad siuntinys adresatą pasiektų greičiau?

Siuntinių siuntimas yra viena iš tų sričių, kur greitis yra bene pagrindinis rodiklis. Kai siuntinys pristatomas greitai, džiugu tiek siuntėjui, tiek siuntinio gavėjui. O ką jau bekalbėti, kad kartais dėl tam tikrų priežasčių greitas pristatymas yra tiesiog būtinas. Todėl patariame, ką daryti, kad siuntinys adresatą pasiektų greičiau.

  • Express siuntimas

Pagalvokite apie express arba skubaus siuntų siuntimo paslaugas. Kartais šių paslaugų tiekėjai gali pasiūlyti maksimaliai trumpus siuntimo terminus. Tiesa, express siuntos siuntimas kainuos šiek tiek daugiau. Tačiau jei kuo greitesnis pristatymas labai aktualus, o skirtumas tarp paprasto ir skubaus siuntimo terminų ne mažas, tai puiki galimybė gauti tai, ko reikia – greitą pristatymą.

  • Skirtingų siuntėjų palyginimo platformos

Pasinaudokite įmonių, kurios gali pasiūlyti keletą siuntimo variantų, paslaugomis. Šių bendrovių interneto svetainėse įvedę pagrindinius duomenis (siuntos išsiuntimo ir pristatymo adresus, siuntinio gabaritus) matysite visus galimus variantus. Dažniausiai pateikiami skirtingų kurjerių pasiūlymai su pristatymo terminais ir kainomis. Taip greitai ir lengvai matysite, kokiu atveju siunta bus pristatyta greičiausiai.

  • Pristatymas iki durų

Dažniausiai siunta greičiau pasieks gavėją, jei bus pristatoma tiesiai į namus. Be to, tai ir patogus pristatymo būdas, nes adresatui nereikės vykti į siuntų atsiėmimo punktą. Taip pat ir išsiunčiant siuntą galite pasinaudoti siuntos paėmimo iš namų paslaugomis. Taip sutaupomas laikas, kuris prisideda prie siuntimo termino, kai siuntos rūšiuojamos pagal paštomatų adresus ir pristatomos į juos.

Be abejo, pasirūpinkite ir tinkamu siuntos įpakavimu ir teisingu duomenų užrašymu. Tokios klaidos kaip nesandari siuntos pakuotė ar netikslus pristatymo adresas gali sukelti nesklandumų ir siunta bus pristatyta vėliau nei buvo planuota.