Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip išmokti anglų kalbą?

Naujos kalbos mokymasis gali atrodyti kaip neįveikiama užduotis. Didžioji dalis žmonių išmoksta kalbas būdami maži, kai smegenys daug greičiau įsisavina visą pateikiamą informaciją. Vyresniam žmogui šis procesas yra kur kas sudėtingesnis: pastovus žodyno kalimos, gramatikos mokymasis, kuris labai lėtai veda prie išsvajoto tikslo.

Tačiau yra daugybė kitokių, modernių ir efektyvių būdų, padėsiančių išmokti naują kalbą. Jei siejame kalbos mokymąsi su naujos kultūros pažinimu bei naujo mąstymo formavimu, ši mokymosi patirtis gali ne tik būti maloni, bet ir visiškai pakeisti gyvenimą.

Anglų kalba – tai pati populiariausia kalba visame pasaulyje, tačiau Lietuvoje iki šiol labai daug žmonių nepajėgia ja bendrauti. Tai yra labai opi problema, nes šiais laikais anglų kalbos mokėjimas yra ne privalumas, o tikrų tikriausia būtinybė. Interneto bei socialinių tinklų dėka jaunimas vis labiau pratinasi prie šios kalbos, tačiau vyresnio amžiaus žmonėms prisitaikyti prie besikeičiančio pasaulio yra kur kas sunkiau. Atsižvelgus į šią situaciją iškyla klausimas: ką turėtų žinoti žmogus, norintis efektyviai išmokti anglų kalbą?

Pirmiausia derėtų atkreipti dėmesį į daugeliui mokinių nepaprastai skaudžią temą – gramatiką. Modernus mokymo metodai skiria jai vis mažiau dėmesio, nes iškaltas taisyklių žinojimas retai priveda prie taisyklingo jų pritaikymo. Pernelyg didelis susitelkimas ties gramatika atgraso mokinius nuo tolimesnio kalbos pažinimo. Visų taisyklių pažinimas bus visiškai neveiksmingas, jei po juo nėra jokio pagrindo. Norint taisyklingai ir greitai bendrauti nepažįstama kalba, ją pirmiausia reikia pajausti. Besiklausant kitų žmonių pokalbių mes pasąmoningai pastebime ir įsisaviname esminius kalbos niuansus, kurie ir sudaro visas taisykles. Gramatikos žinios turi padėti pataisyti klaidingai įgytas žinias bei kitus įvairiausius nesklandumus, kad galėtumėme jų išvengti ateityje. Išankstinis gramatikos mokymasis tik trukdo progresui, nes vietoj pastovaus ir stabilaus žinių įsisavinimo, mes sugadiname labai daug laiko bijodami suklysti. Vienintelis būdas išmokti – tai nebijoti klysti ir nuolat mokytis iš savo klaidų, nestabdant žinių įsisavinimo proceso.

Profesionalūs anglų kalbos kursai – tai puiki išeitis paspartinti anglų kalbos mokymosi progresą. Kokybiškų ir įdomių pamokų dėka jūs nesimokysite sausų nereikalingų žinių, kurios laikui bėgant ateina savaime. Modernios įrangos bei kompetentingų dėstytojų dėka, AMES anglų kalbos kursai Vilniuje bei kitose Lietuvos miestuose padės jums išugdyti būtiniausius bendravimo, skaitymo, rašymo klausimo bei kalbėjimo įgūdžius. Įvairios bei interaktyvios mokymosi priemonės padeda formuoti kitokį, anglų kalbai būdingą mąstymą, pažinti pasikartojančias taisykles bei mokėti jas pritaikyti bendraujant su kitais asmenimis. Anglų kalbos kursai kitose miestuose užtikrina tokį patį, aukštą mokymo lygį, kurio dėka greitai integruosite naujas anglų kalbos žinias į savo kasdienį gyvenimą. Anglų kalbos kursų metu galėsite bendrauti su kitais mokiniais, pažinti tiek savo, tiek svetimas klaidas, o kai priprasite sparčiai ir taisyklingai kalbėti su kitais žmonėmis, išmokti likusias taisykles bus labai paprasta.

Daugiau apie anglų kalbos kursus galite sužinoti adresu: https://www.ames.lt/vilnius.

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *