Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Keltai krovininiam transportui į Švediją

Baltijos jūra yra labai įdomi keltų vežėjams daugiausia dėl to, kad tai sritis, kurioje sistemingai auga keltų transportas. Tai taikoma tiek krovinių, tiek keleivių gabenimui. Krovinių rinka kasmet auga maždaug 10%, o tai yra labai geras rezultatas Europos ir pasaulio mastu.

Krovinių transporto augimas turi tikrai daug priežasčių, tačiau viena svarbiausių yra jūros kelių infrastruktūros gerinimas. Kelionės laikas trumpėja, todėl auga ekspeditorių, norinčių gabenti krovinius į Švediją.

Švedija yra pačioje Skandinavijos širdyje, prie Baltijos jūros. Dėl savo vietos ji turi tankų keltų jungčių tinklą su kitomis Baltijos šalimis, tokiomis kaip Lenkija, Vokietija, Danija, Suomija, Estija, Lietuva, Latvija, Rusija ir net Anglija.

Krovininiai keltai iš Lietuvos plaukia į šiuos Švedijos uostus:

  • Keltas į Karlskruną (Karlskrona);
  • Keltas į Treleborgą (Trelleborg);
  • Keltas į Nineshamną (Nynashamn);
  • Keltas į Karlshamną (Karlshamn)

Tai pagrindiniai komunikacijos centrai,kasmet ji aptarnauja 2 milijonus keleivių ir daugiau nei 500 000 sunkvežimių. Keltų bilietą įsigyjate jau su visais su plaukimu susijusiais mokesčiais, suteiktas kajutes ir maitinimą vairuotojams.

Keltaisgabenami sunkvežimiai ir įvairaus tipo transporto priemonės. Geležinkelio vagonai, konteineriai taip pat gabenami keltais, įskaitant birias medžiagas, skysčius, maistą, mašinų dalis ir daugelį kitų prekių. Negabaritiniai kroviniai taip pat dažnai gabenami keltais. Negabaritinių prekių atveju jūrų transportas kartais yra vienintelis galimas būdas įvykdyti užsakymą. Be to, keltai taip pat naudojami pavojingoms medžiagoms, tokioms kaip dujos, degios, nuodingos, radioaktyvios ar sprogios medžiagos, gabenti.Tačiau tokiu atveju turite laikytis ribojančių procedūrų ir laiku pateikti deklaraciją apie pavojingų krovinių gabenimą. Jūrų keltas nuo kitų laivų skiriasi daugybe dizaino detalių. Jis yra padalintas į gaisro zonas, kurias skiria pertvaros, kurios automatiškai užsidaro pavojaus atveju.

Kaltai į Švediją plaukia mažiausiai 10 valandų, todėl į jį reikėtų registruotis likus bent 2 valandoms iki išplaukimo.

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *