Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Mokymų programa Jungtinės Karalystės kelionių verslui

Praėjusią savaitę Lietuvos turizmo informacijos centras (TIC) Londone pradėjo specialią 12 mėnesių truksiančią internetinę mokymų programą, skirtą Jungtinės Karalystės kelionių agentūrų pardavimų vadybininkams bei kelionių konsultantams. „Šios programos tikslas – supažindinti JK kelionių konsultantus su Lietuvos turizmo galimybėmis, taip skatinant Lietuvos, kaip turizmo produkto, pardavimą“, – teigia Lietuvos TIC Londone direktorė Augusta Jaudegytė.

Internetinė mokymų programa – puiki priemonė supažindinti JK turizmo verslo atstovus su Lietuva ir skatinti tolesnį domėjimąsi šalies turizmo potencialu. Specialiai parengtą programą sudaro šešios dalys, suteikiančios informacijos apie Lietuvos turizmo infrastruktūrą bei susisiekimą su mūsų šalimi, taip pat pristatančios Lietuvos miestus, gamtos ypatumus, lankytinas vietas. Kiekvienos programos dalies pabaigoje pateikti klausimai, kuriuos kelionių agentas turės visus atsakyti, norėdamas sėkmingai baigti mokymus ir gauti sertifikatą.
„Tikimės, kad Lietuvos turizmo produkto išskirtinumą pristatanti internetinė mokymų programa sulauks didelio susidomėjimo, o kelionių agentai, sėkmingai atsakę į programoje pateiktus klausimus, galės laimėti kelionę į Lietuvą“, – sako A. Jaudegytė.

Lietuvos mokymų programa bus vykdoma vienoje didžiausių JK kelionių agentų mokymų interneto svetainių www.onlinetraveltraining.co.uk. Planuojama, kad per metus Lietuvos turizmo galimybes pristatančioje programoje dalyvaus apie 3 tūkst. kelionių agentūrų pardavimų vadybininkų bei kelionių konsultantų.

Turizmas Lietuvoje, Lietuva internete