Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Naujas SAS reisas – į Tel Avivą

2012 birželio 4 dieną, Skandinavijos oro linijos SAS pradeda reguliarius skrydžius iš Kopenhagos į Tel Avivą. Naujasis reisas – tai vienas iš 28 naujų maršrutų, kuriuos SAS pristato 2012 m. Iš Lietuvos į Kopenhagą SAS keleivius skraidina 19 kartų per savaitę iš Vilniaus, taip pat 13 kartų per savaitę iš Palangos.

„Pastebime išaugusį keleivių susidomėjimą maršrutais į Viduriniuosius Rytus, todėl džiugu, kad nuo birželio mėnesio galėsime pasiūlyti tiesioginius skrydžius iš Kopenhagos į Tel Avivą, kurie bus vykdomi tiek vasaros, tiek žiemos sezono metu“, – teigia SAS atstovybės Lietuvoje vadovė Rūta Jucienė.

Pasak R.Jucienės, Lietuvą bei Izraelį sieja glaudūs ryšiai, šioje šalyje gyvena daug žydų tautybės išeivių iš Lietuvos, su kuria juos sieja čia likę giminaičiai bei draugai. Taip pat stiprėja verslo santykiai tarp Izraelio ir Lietuvos, tad reisas iš Kopenhagos į Tel Avivą bus aktualus tiek verslininkams, tiek atostogauti skrendantiems keleiviams.

Birželio mėnesį SAS reisai iš Kopenhagos į Tel Avivą bus vykdomas kartą per savaitę (pirmadieniais), nuo liepos mėnesio – 2 kartus per savaitę (pirmadieniais ir ketvirtadieniais), o nuo spalio 28 d. – 3 kartus per savaitę.

SAS skraidins keleivius iš Kopenhagos į Tel Avivo Ben Guriono oro uostą „Airbus 319” lėktuvais, talpinančiais 141 keleivį, arba ‚Airbus 321“ lėktuvais, kuriuose yra 198 vietos.

Apie SAS:
Suformuotos 1946 metais, Skandinavijos oro linijos SAS yra viena seniausių ir didžiausių Europos civilinės aviacijos bendrovių. Kontrolinį SAS akcijų paketą (51 proc. akcijų) valdo Švedijos (21,4 proc.), Danijos (14,3 proc.) ir Norvegijos (14,3 proc.) vyriausybės.

SAS įmonių grupė yra viena iš tarptautinio oro bendrovių susivienijimo „Star Alliance“ steigėjų. 1997 metais įkurtas aljansas šiuo metu jungia 27 įvairių šalių aviacijos įmones, tarp kurių tokie aviacijos rinkos gigantai kaip Jungtinių Amerikos Valstijų „United Airlines“, Japonijos „All Nippon Airways“ ir Vokietijos „Lufthansa“.

Skandinavijos oro linijos SAS tapo pirmąja užsienio oro bendrove, 1992 metais pradėjusia reguliarius skrydžius iš Kopenhagos į Vilnių. 2004 metais bendrovė keleivius pradėjo skraidinti iš Palangos į Kopenhagą, o 2011 m. – ir iš Palangos į Oslą.