Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Naujųjų Metų sutikimas, apie kurį dar nedrįsote svajoti

Naujųjų Metų sutikimas dažnai tampa švente, kurią norisi švęsti kitaip tik jai pasibaigus. Jau kitą rytą norisi kažko kito: kitokio restorano, dar neragauto maisto, linksmesnio pasirodymo, skanesnio šampano ir įspūdingesnių fejerverkų. Turbūt net nedrįstate šių svajonių pasakyti garsiai, net ir sau.

Bet sakyti nieko nebereikia. Reikia susikrauti daiktus ir skirsi į naujas, dar neatrastas vietas, nematytas šventes ir nepatirtus įspūdžius. 2020-uosius pasitikite naujoje vietoje, o mes duosime idėjų, kur Naujųjų Metų vakarėliai yra linksmiausi ir įspūdingiausi.

Niujorkas

Times Skvere kiekvienais metais vykstanti šventė nepalieka abejingų nei vieno. Ne tik didelė, šurmuliuojanti minia žmonių ir nuostabus fejerverkų šou laukia Jūsų. O ne, Jūsų dar laukia koncertas su garsiomis scenos žvaigždėmis. 2019 metus Niujorkas pasitiko su Kelly Clarkson, Shawn Mendes, Nick Jonas ir kitais garsiais atlikėjais ir nors šių metų atlikėjai dar nėra paskelbti, miestas tikrai nežada nuvilti.

Likus 60 sekundžių iki vidurnakčio, stebėsite legendinį Niujorko rutulį besileidžiantį žemyn su įspūdinga pirotechnikos palyda, o likus 10 sekundžių, garsiai skaičiuokite likusias metų sekundes kartu su miestu, kuris niekada nemiega. Vakarėlio pratęsimui Jūsų lauks begalė restoranų, klubų ir viešbučių, kuriuos rekomenduojame užsakyti iš anksto arba prisijunkti prie grupės žmonių, kurie taip pat keliauja patirtį šio Naujųjų Metų reginio.

Edinburgas

Net tris dienas vykstantis Naujųjų Metų sutikimas, kurį vietiniai vadina Hogmanay, kvies Jus sudalyvauti senų ir modernių tradicijų šventėje. Jau Gruodžio 30 dieną turėsite galimybę prisijungti prie 40 tūkstančių žmonių, nešančių degančius fakelus per senamiestį. Tai sukurs galingą šviesos upę, kuri ves iki pagrindinės aikštės, o ten – pirmasis fejerverkų pasirodymas ir šventė iki ryto. Bet tai dar ne pabaiga.

Gruodžio 31 dieną – paskutinę metų naktį – Jūsų lauks koncertai, tradiciniai ceilidh šokiai ir muzika, ir be abejo vakaro kulminacija – 10 sekundžių skaičiavimas ir dar didesnis fejerverkų šou. Edinburgas nenuvils ir vakarėlio pratęsimu: restoranai ir klubai – pagrindinė naktinio gyvenimo dalis – pasirengę pašokdinti ir serviruoti taurę šampano visus metus, o per Naujųjų Metų sutikimą padės pasilinksminti su trenksmu. Jei ieškote ir kompanijos, prisidėkite prie žmonių, keliaujančių pamatyti ne tik Edinburgo Naujųjų Metų šventę, bet ir šiek tiek daugiau Škotijos. Nauji metai – naujos pažintys!

Bankokas

Tailando sostinė garsėja daugybe būdų sutikti Naujuosius Metus. Geriausias būdas visada turėti šampano ir išvysti įspūdingus fejerverkus – baseinuose ir vakarėliuose ant viešbučių stogų. Iš čia niekada nepraleisite pagrindinių fejerverkų šou! O jei norite patyrinėti miestą ir patirti, kaip Naujuosius Metus sutinka Bankokas, nepraeikite pro Asiatique naktinį turgų, kuris tapo itin populiariu sutikimo tašku ir yra itin puiki vieta sutikti Naujuosius visai šeimai.

Paskutines 10 metų sekundžių skaičiuokite centrinėje Bankoko aikštėje arba vienoje iš daugelio gatvių, kuriuose įrengti ekranai neleis praleisti lauktosios metų pabaigos. Na o iki ryto šokti kartu su DJ sukamomis plokštelėmis kvies naktiniais klubais garsėjančios Khao San, RCA ir Sukhumvit 11 gatvės. Juose esantys klubai Naujus Metus ragina sutikti su tarptautiniais atlikėjais, kurie groja ir kartu linksminasi iki pirmosios aušros. Bankokas nėra taip arti, kaip kiti miestai, tad suderinkite Naujųjų Metų sutikimą su nuostabia kelione po Tailandą!