Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Pavojingos kelionės

Afganistanas, Irakas, Palestina – šalys į kurias keliauti pramogai gali tik patys didžiausi ekstremalai. Tai išties pavojingos vietos, nes už kiekvieno kampo kyla pavojai dėl ekstremistų išpuolių, dėl užkastų minų ir bombų.

Tačiau šios karo zonos toli gražu nėra vienintelės vietos Pasaulyje kur keliauti nėra saugu. Kelionės į Afrikos šalis taip pat nėra ypatingai saugios. Afrikos šalyse yra didelis nusikalstamumo lygis ir neretai nusikaltėlių, plėšikų aukomis tampa ir užsienio turistai.

Tuo tarpu lotynų, Pietų Amerikos šalyse yra labai populiarūs žmonių pagrobimai. Todėl taip pat reikia būti atsargiu, nesirengti prabangiais rūbais, nevaikščioti su papuošalais ir nesišvaistyti pinigais, nes greitai gali tapti įkaitu, už kurį bus reikalaujamos išpirkos.

Tačiau pavojingiausios kelionės kaip ir kalbėjome yra į Azijos šalis. Šiai dienai ten daugiausiai įvyksta įvairių teroristinių išpuolių, kuriuose sužeidžiami ir nužudomi žmonės, visiškai nekalti, nieko dėti vietiniai gyventojai ir turistai. Taip pat daugumoje Azijos šalių įstatymai ir tradicijos kardinaliai skiriasi nuo Europietiškų. Į Azijos šalių kalėjimus kartais atsiduria turistai, kurie net nesusivokia už ką jie yra sulaikyti, ką jie pažeidė ir panašiai. Mūsų akimis tai gali būti visiška smulkmena, o Azijos šalių pareigūnų akimis – didelis nusikaltimas.

Tad keliaudami į minėtus regionus, prieš tai susirinkite visą reikiamą informaciją apie tas valstybes ir miestus, apie tautos papročius, taisykles ir įstatymus.