Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Pigūs airBaltic lėktuvo bilietai

airBaltic siūlo pigius lėktuvo bilietus į Europos ir Pasaulio miestus.

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) yra akcinė bendrovė, kuri buvo įkurta 1995 m. Pagrindiniai akcininkai yra Latvijos valstybė, turinti 52,6 proc. akcijų ir Baltijas aviācijas sistēmas SIA, turinti 47,2 proc. akcijų.

2008 m. airBaltic pervežė beveik 2.7 milijonus keleivių.

Šiuo metu airBaltic vykdo tiesioginius skrydžius iš dviejų Baltijos valstybių sostinių – iš Rygos, Latvijoje, ir Vilniaus, Lietuvoje.

Iš Vilniaus airBaltic skraidina į Amsterdamą, Berlyną, Kopenhagą Miuncheną, Paryžių, Rygą, Romą ir Taliną.

Iš Rygos siūlo tiesioginius skrydžius į Alesundą, Almatą, Atėnus, Amsterdamą, Baku, Barseloną, Belgradą, Bergeną, Berlyną, Bilundą, Briuselį, Ciurichą, Diuseldorfą, Dubajų, Dubliną, Dušanbę, Frankfurtą, Geteborgą, Hamburgą, Hanoverį, Helsinkį, Jerevaną, Kaliningradą, Kauną, Kijevą, Kišiniovą, Kopenhagą, Kuopiją, Lapenrantą, Londoną, Madridą, Maskvą, Milaną, Minską, Miuncheną, Nicą, Odesą, Oslą, Oulu, Palangą, Paryžių, Pskovą, Romą, Sankt Peterburgą, Simferopolį, Stambulą, Stavangerį, Stokholmą, Taliną, Tamperę, Tartu, Taškentą, Tbilisį, Tel Avivą, Tromsę, Turku, Umeo, Varšuvą, Vasą, Veneciją, Vieną, Vilnių ir Ženevą.

airBaltic taip pat vykdo skrydžius tarp Talino ir Turku, Talino ir Lapenrantos, Tamperės ir Kuopijo, Turku ir Oulu, Bergeno ir Stavangerio, Vasos ir Umeo.

Šiuo metu airBaltic lėktuvų parke yra 31 orlaiviai: 2 Boeing 757-200, 10 Boeing 737-500s, 8 Boeing 737-300 ir 11 Fokker-50s.

Savo nuomonę, atsiliepimus apie šią skrydžių bendrovę galite palikti mūsų komentaruose.

One Comment