Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Pigūs paskutinės minutės skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai į Tenerifę tapo itin populiaria lietuvių kryptimi žiemos šaltuoju laikotarpiu. To pasekoje, šiuo metu iš Vilniaus yra vykdomi tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę. Tiesa, ganėtinai dažnai lietuviai renkasi ir dviejų skrydžių į minėtą Kanarų salą variantą. Tą daro siekdami sutaupyti, nes dažnu atveju sutaupyta suma yra ganėtinai ženkli. Apie visa tai ir aptarsime šiame straipsnyje.

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Tenerifę

Tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Tenerifę šiuo metu vykdo vienintelė Small Planet skrydžių bendrovė. Skrydžiai vykdomi kiekvieną antradienį ir penktadienį. Small planet nevykdo bilietų pardavimo, o šią funkciją yra perleidusi partneriams – Novaturas ir Tez Tour kompanijoms. Pastarosios šią priveligiją yra suteikusios mažesnėms Lietuvos kelionų agentūroms. Įdomu, tai kad būtent mažieji šio verslo „žaidėjai“ dažniausiai ir siūlo klientams palankesnes kainas negu didžiosios.

Pigūs paskutinės minutės skrydžiai iš Vilniaus į Tenerifę

Kiek yra tekę stebėti ir sekti tiesioginių skrydžių iš Vilniaus į Tenerifę kainų politiką ir tendencijas galima teigti, jog pasitelkus kantrybę galima „pagauti“ itin pigius skrydžių variantus. Pavyzdžiui yra tekę matyti, kad likus dviems ar vienai savaitei iki planuojamo tiesioginio skrydžio yra pasiūloma itin ženkli nuolaida. Žemiausia kaina kokią yra tekę užfiksuoti tai buvo 79 eurai. Tai kaina į vieną pusę. Tiesa, dažnesnė yra aukštesnė kaina – 179eurai. Bet net ir ši kaina yra pakankamai draugiška. Tuo labiau, kad į šią sumą įeina ir 15kg svorio bagažas.

Pigūs skrydžiai į Tenerifę su persėdimais

Pigūs skrydžiai į Tenerifę yra galimi ir iš kitų Europos oro uostų. Tokių kaip Londono, Varšuvos, Barselonos ar Frankfurto. Į minėtus oro uostus tiek iš Vilniaus, tiek ir Kauno uostų galima nuskristi už itin mažą kainą. Pavyzdžiui su Ryanair ar Wizz air skrydžių kompanijas į minėtų miestų uostus galima nuskristi vos už 30 ar dar žemesnes kainas. O iš tų miestų su tomis pačiomis ar kitomis pigiomis skrydžių bendrovėmis galima nuskristi už panašią 20-30 eurų kainą į pačią Tenerifę. Tiesa, į šią kainą neįskaičiuotas bagažas. Tad jei norėsite vežtis 15-20kg lagaminą, jums tai papildomai kainuos apie 30 eurų. Tad per du oro uostus susidarys viso 60 eurų vien bagaž suma. Tad grubiai bendra suma gausis apie 120 eurų.

Reziume

Tad pigiai nuskristi į Tenerifę variantų tikrai yra nemažai. Ir susimedžioti pigų bilietą galima vos prieš savaitę ar net prieš kelias dienas iki norimo skrydžio. Tereikia kantrybės ir nuosekliai sekti kelionių agentūrų ar pačių skrydžių bendrovių vadinamųjų paskutinių minučių pasiūlymų.

O Tenerifė iš ties žavinga vieta, į kurią veržiasi vis daugiau lietuvių. Ir ne tik paautostogauti 1 ar 2 savaites, tačiau praleisti ir visą šaltąjį sezoną. Nebe reikalo Tenerifė yra vadinama amžino pavasario ar vasaros sala. Patogumas dar ir toks, kad Kanarų salynas priklauso Europos sąjungai, todėl norint ten vykti gyventi, dirbti nereikia vizos. Tad tikėtina, kad vykstančių lietuvių į Tenerifę tik daugės.