Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Populiariausi kelionių organizatoriai

„Besidžiaugiant“ lietuviškais orais ne vienam kyla mintis išvykti pailsėti ten kur šilčiau. Tačiau kur? Važiuoti autobusu ar skristi lėktuvu? Iš kur gauti informacijos? Į šiuos ir daugiau iškylančių klausimų gali atsakyti kelionių agentūros ir organizatoriai, kurie viską padarys už jus, liks tik nurodyti kryptį. Tačiau kokia agentūra/organizatoriumi pasitikėti?
Dauguma susipainioja tarp kelionių organizatorių ir agentūrų – ne visos agentūros pačios organizuoja savo reklamuojamas keliones. Todėl šiame straipsnyje pateiksime populiariausius kelionių organizatorius, bei trumpus jų aprašymus.

Populiariausi kelionių organizatoriai Lietuvoje

MAKALIUS kelionių internetu pardavėjas ir populiarių kelionių organizatorius. Tikriausiai pats populiariausias jaunas vardas Lietuvos kelionių organizatorių rate, kuriuo jau spėjo pasinaudoti ir pasidžiaugti daugelis. Nuo 2014 m. rengia itin populiarias keliones autobusais, įmonių ir kitų didelių grupių išvykas, žygius į kalnus, taip pat sudarė galimybes žmonėms pasiekti tokias egzotiškas kryptis kaip Maldyvai ar Šri Lanka. Jaunatviškas bei paprastas organizatoriaus internetinis puslapis leidžia ne tik išsirinkti patraukliausią kelionę, bet ir perskaityti jau keliavusių žmonių įspūdžius ir paties įkūrėjo įrašus BLOG‘e.

http://www.makalius.lt/

NOVATURAS vienas iš populiariausių kelionių organizatorių. Šis organizatorius organizuoja ne tik poilsines, pažintines, bet ir slidinėjimo keliones. Internetiniame puslapyje pateikti paskutinės minutės skrydžių bilietai, taip pat galima užsisakyti viešbutį, tikrinti rezervacijas ir daugiau. Taip pat labai paprasta surasti jau suformuotus kelionių paketus, rinktis keliones pagal kryptį, išvykimo datą ar tiesiog metų laiką, kuriuo norite išvykti. Agentūra siūlo akcijas bei teikia įvairiausius pasiūlymus.

https://www.novaturas.lt/

TEZTOUR tarptautinis kelionių organizatorius. Šį kelionių agentūros pavadinimą tikriausiai esate girdėję kiekvienas, kadangi ši kompanija apima didelį kelionių agentūrų tinklą ir gali pasiūlyti labai daug: norintiems pakeliauti ne tik į netolimas šalis, bet ir į egzotiškiausius kampelius. Kaip teigia TEZ TOUR internetinis puslapis su šia agentūra galite nuvykti į Kipro, Meksikos, Kubos, Dominikos respublikos, Brazilijos, Kinijos, Tailando, Šri Lankos, Maldyvų, Egipto, Jungtinių Arabų Emyratų, Turkijos, Graikijos, Bulgarijos, Ispanijos, Italijos kurortus. Slidinėti TEZ TOUR kviečia į Andorą, Italiją, Ukrainą, Turkiją, Bulgariją ir Austriją. Pažintinių kelionių mylėtojų džiaugsmui, vien Italijoje, TEZ TOUR siūlo per 50 teminių kelionių.

http://www.tez-tour.com/

BALTIC TOURS kelionių agentūra/organizatorius, kuris ne tik organizuoja keliones, suteikia informaciją apie jas, bet ir yra naujos kelionių paieškos platformos ir elektroninės bilietų rezervavimo sistemos skrendu.lt kūrėjai. Organizatoriaus puslapyje paprasta rasti specialius pasiūlymus, įprastas ar egzotines keliones.

https://baltictours.lt/

GRŪDA kelionių organizatorius po Lietuvą ir kitas Europos šalis autobusais. Ši agentūra taip pat siūlo kitų organizatorių keliones lėktuvu. Paprasta jų tinklalapio struktūra leidžia lengvai rasti jums tinkamiausią kelionę: pagal progą, laiką ar pobūdį.

http://www.gruda.lt/

GULIVERIO KELIONĖS organizuoja keliones autobusu, lėktuvu, keliones į tolimus kraštus, slidinėjimo keliones, turistų keliones į egzotiškus kraštus. Organizuoja keliones autobusais, suteikia gidų paslaugas, ruošia kelionių maršrutus bei užsako viešbučius.

http://www.guliveriokeliones.lt/

One Comment