Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

SAS atnaujina skrydžius iš Vilniaus oro uosto

Skandinavijos oro bendrovė SAS nuo šiandien vėl pradeda vykdyti reguliarius skrydžius iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto į Kopenhagą. SAS keleivius tarp Lietuvos ir Danijos sostinių skraidins 2 kartus per dieną, iš viso 14 kartų per savaitę.

„SAS buvo pirmoji tarptautinė oro kompanija, 1992 metais pradėjusi reguliarius skrydžius iš Vilniaus oro uosto. Septyniolika metų skraidindami keleivius iš Lietuvos į Danijos sostinę galime teigti, kad šis maršrutas ypatingai populiarus dėl patogaus susisiekimo per šį oro uostą su daugiau nei 30 pasaulio šalių”, – sako SAS atstovybės Lietuvoje vadovė Rūta Jucienė.

Pasak R.Jucienės, atnaujinusi skrydžius iš Vilniaus oro uosto, Skandinavijos avialinijos SAS ir toliau vykdys reguliarius skrydžius iš Palangos į Kopenhagą. Nuo 2009 metų spalio 25 d. SAS iš šio oro uosto į Danijos sostinę vykdo 19 reisų per savaitę. Iš viso nuo 2010 metų sausio 11 d. Skandinavijos avialinijos SAS iš Lietuvos į Kopenhagą vykdys 33 reisus per savaitę.

Skrydžių laikas maršrutu Vilnius-Kopenhaga-Vilnius bus ypač patogus keliaujantiems verslo reikalais į Kopenhagą: ryte iš Vilniaus oro uosto išskridus 6.30 val., grįžti bus galima tos pačios dienos vakare, lėktuvui iš Kopenhagos pakilus 20.55 val. (vietos laiku). Skrydžių laikas taip pat bus patogus tiems, kurie pasirinks Kopenhagą kaip tarpinę stotelę galutiniam kelionės tikslui kitose Skandinavijos, Europos ar tolimesnėse šalyse pasiekti.

„Beveik 70 proc. Lietuvos keleivių, rinkdamiesi Kopenhagą kaip tarpinį oro uostą, dažniausiai skrenda Londono, Dublino, Miuncheno, Paryžiaus, Briuselio bei kitomis Europos kryptimis, taip pat pastebime didėjantį susidomėjimą tolimųjų reisų kryptimis. Tarp populiariausių maršrutų – Niujorkas, Pekinas, Bankokas“, – teigia R.Jucienė.

Skrydžius iš Vilniaus oro uosto į Kopenhagą SAS vykdys naujaisiais 88 vietų „Bombardier” kompanijos lėktuvais „CRJ900 NextGen“. Tai ekonomiškiausias savo klasės lėktuvo modelis, kuris į aplinką išmeta mažiau anglies dvideginio nei kiti šios kategorijos lėktuvai. Į Vilniaus oro uostą skraidysiantis „CRJ900 NextGen” yra žymiai patogesnis keleiviams. Lėktuvo kabinoje įmontuotos naujos kartos sėdynės, čia yra didesnės bagažui skirtos spintelės virš keleivio sėdynės, didesni langai, nauja apšvietimo sistema.

SAS atnaujintu maršrutu keleivius skraidins ekonomine, ekonomine ekstra ir verslo klasėmis. Registracija visiems SAS skrydžiams bus vykdoma nemokamai, skrendantieji ekonomine ir ekonomine ekstra klasėmis galės nemokamai vežtis 20 kg bagažo, verslo klase – 30 kg bagažo.

Iš viso 2010 metais SAS pradės skraidyti keturiais naujais maršrutais bei vykdys daugiau reisų esamomis kryptimis. Tarp naujųjų maršrutų yra skrydžiai į Lioną (Prancūzija), Bardufosą (Norvegija) ir Visbį (Švedija). Nuo vasario 1 d. SAS vykdys po 13 skrydžių kasdien tarp Kopenhagos ir Stokholmo (šiuo metu skraido 12 kartų per dieną) bei tarp Kopenhagos ir Oslo (dabar – 12 skrydžių per dieną). Nuo balandžio 6 d. papildžius vienu kasdieniniu reisu tarp Kopenhagos ir Briuselio, SAS šiuo maršrutu skraidins po penkis kartus per dieną, o skrydžiai maršrutu Kopenhaga-Bolonija bus vykdomi du kartus per dieną.