Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Siuntos į Londoną: patarimai, kurie padės pagreitinti pristatymą!

Siuntų vežimas į Londoną, kaip teigia patys siuntų pervežėjai, aktualus visais metų laikais. Kadangi saloje gyvena nemažai lietuvių, kurie nori palaikyti artimus santykius su gimtinėje likusiais artimaisiais – keitimasis siuntomis tampa labai patrauklia komunikacijos forma. Ypač šiais laikais, kai siuntų pervežimas yra pigus, kokybiškas, greitas ir labai įvairiapusis. Juk galima pervežti beveik bet ką!

Tinkamas siuntos įpakavimas

Kokybiškai, tvarkingai ir stipriai supakuota siunta gali užtikrinti, kad ji saugiai pasieks gavėją, tuo pačiu, kad joje esantis turinys nebus pažeistas. Puikiai savo darbą atliekančios siuntų pervežimo įmonės tikrai rūpinasi savo siuntomis, tačiau kelionė iki Londono – ilga, tad tinkamai supakuota siunta gali ne tik pagreitinti jos perdavimą, tačiau taip pat ir užsitikrinti, kad kartą supakuotos siuntos nereikės perpakuoti kurjerio prašymu.

Ieškant dėžutės, kurioje bus pakuojama siunta, būtinai įvertinkite tai, kad ji būtų pakankamai tvirta palyginus su pačiu siuntos svoriu. Pakėlus dėžę ji turi būti stabili, dugnas negali išsilenkti, kitaip kyla grėsmė, kad daiktai paprasčiausiai išplyš ir iškris. Siuntoje naudokite ir specialias putas, kartono gabalus, drožles, kurios padeda apsaugoti nuo daiktų tarpusavio lietimosi ir tuo pačiu jie nesibraižo bei kitaip nesigadina.

Visa siuntos dėžė turi būti apklijuota lipnia juosta, negali likti net ir pačių mažiausių skylučių. Žiūrėkite, kad Jūsų siunta ne tik nebūtų pažeista, tačiau ir būtų įpakuota taip, kad nepažeistų kitų siuntų.

Tinkamai užrašyti siuntos gavėjo kontaktai

Jeigu neteisingai užrašysite siuntos gavėjo adresą – didelė tikimybė, kad siunta sugrįš pas jus. Siuntų vežimas į Londoną reikalauja tikslumo. Kadangi kurjeris dirba labai atsakingai ir siuntas paima nuo namų durų ir jas pristato iki namų durų – tikslus ir išsamus aprašymas kur ją reikia pristatyti – būtinas. Labai svarbu rašyti spausdintinėmis raidėmis, dar geriau – naudoti kompiuterį ir paprasčiausiai atsispausdinti užrašą.

Ant siuntos būtina nurodyti ir telefono numerį, kad kurjeris galėtų susitiekti su siuntos gavėju ir tiksliai informuoti, kokiu metu siunta bus pristatyta. Suprantama, kurjeris prieš paimdamas siuntą dažniausiai patikina, ar adresas jam aiškus bei suprantamas, tačiau norėdami sutaupyti laiko bei išvengti papildomų darbų – iškart pasirūpinkite taisyklingu adreso pateikimu.

Galimų daiktų siuntimas

Dar vienas aspektas, kuris gali užtikrinti, kad siuntos saugiai ir greitai pasieks gavėją – tinkamas siuntos turinys. Labai svarbu, kad siuntos pakuotojas susipažintų koks – gali būti siuntos turinys. Kiekviena siuntos gabenimo įmonė nustato individualias siuntos turinio taisykles, tačiau daugelį jų vienija toks pat siuntos turinys, kuris negali būti vežamas į salą.

Siuntų vežimas į Londoną apriboja pervežimo galimybes tokiu atveju, jeigu siuntoje bus rasta narkotinių medžiagų, jeigu joje bus šaudmenų ir tuo pačiu ginklų arba peilių. Tuo pačiu daugelis įmonių nesutinka vežti gyvūnus arba augalus, tad būtinai pasidomėkite, tokios yra Jūsų galimybės šiuo atveju. Galiausiai, vaistai, kurie vežami be recepto ir visi kiti daiktai, kuriems reikalingi papildomi dokumentai ir įrodymas, kad siunta priklauso konkrečiam asmeniui.

Įvykdžius šias tris taisykles ir įsitikinę, kad siuntoje tik galimi pervežti daiktai, siunta supakuota tvarkingai,o adresas užrašytas tiksliai – galite būti ramūs, kad siunta pasieks gavėją per nurodytą laiko tarpą. Svarbiausia pasirinkti patikimą, puikiai žinomą ir gerą reputaciją turintį siuntų pervežėją, kuris stengiasi, kad kiekviena siunta pasiektų gavėją tiksliai kaip laikrodukas ir kokybiškai, lyg joje būtų vežami stiklo gaminiai.