Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Siuntų siuntimas oro transportu

Jei jūsų pagrindinis prioritetas gabenant tarptautiniu mastu yra greitis ir patikimumas, krovinių gabenimas oro transportu yra geriausias pasirinkimas. Oro ekspeditoriai gabena prekes (nelydimas) per užsakomuosius arba komercinius oro vežėjus. Dėl plataus pasaulinio pasiekiamumo, aukšto saugumo lygio ir greitojo pristatymo privalumų jis idealiai tinka gabenti didelės vertės arba greitai gendančius krovinius.

Oro linijų bendrovės turi platų krypčių tinklą ir griežtus tvarkaraščius, kurių tvarkaraščiai išvyksta kelis kartus per dieną, todėl galimas skrydžio praleidimas nesukels pastebimo vėlavimo. Siuntimas oro transportu kainuoja daugiau nei gabenimas sausuma ir jūra, tačiau tai suteikia ramybės, kai kalbama apie siuntas, kurioms reikia laiko. Versle laikas yra pinigai, o klientų lūkesčių patenkinimas gali pateisinti didesnę krovinio skraidinimo kainą. Nors siuntos pasiekia kelias savaites, tarptautiniai kroviniai oro transportu gali pasiekti paskirties vietą vos per dieną. Pristatymo išlaidos skiriasi priklausomai nuo pašto kodų ir paskirties šalies, taip pat nuo padėklų svorio ir matmenų bei paslaugos pobūdžio, ekonomiškumo, aukščiausios kokybės, greitojo oro ir kt.

Dažniausiai kurjerių kompanijos siūlo greitą kainos pasiūlymo ir rezervavimo procesą internetu, o daug informacijos, susijusios su įvairiomis paskirties vietomis, paslaugomis, dokumentacija, eksporto ir importo reikalavimais ir kt., yra prieinama internete. Tačiau jei turite daugiau klausimų, kaip vykdomas siuntų siuntimas, kreipkitės į kurjerių kompanijas ir jų patikimi specialistai jums atsakys į rūpimus klausimus! Taip pat siuntimas oro transportu yra labai aktualus įmonėms, ko pasekoje galima sudaryti individualius planus ir kainas su dominančia kurjerių tarnyba. Dažniausiai vykdantiems dažnus siuntimus, taikomi kiti tarifai.  Todėl nedvejodami susisiekite el. paštu, telefonu, internetinių pokalbių sistema arba susisiekite su kurjerių tarnyba jų internetiniame puslapyje. Klientų aptarnavimo komanda laukia pateiks atsakymus į visus jums rūpimus klausimus.