Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Svajonių atostogos Maldyvuose

MaldyvaiMaldyvų Respublika – salų valstybė, kuri įsikūrusi į vakarus nuo Šri Lankos salos. Šį salyną sudaro 1192 salos, iš kurių gyvenamos tiktai 203. Kai kurios iš tų salų yra tiktai smėlėti paplūdimiai, o kai kuriose iš jų yra gausi tropinė augalija bei įvairi gyvūnija.

Maldyvų sala yra unikali tuo, kad ją sudaro net 99 % šilto bei skaidraus vandens, todėl tai yra puiki vieta nardymo gerbėjams. Maldyvų vandenyse gyvena apie du tūkstančius skirtingų rūšių žuvų, taip pat apie tris šimtus rifinių žuvų rūšių, iš kurių net septynios negyvena niekur kitur pasaulyje. Kadangi vanduo yra be galo skaidrus, todėl neapsakomo grožio koralus bei įvairiausių spalvų žuvis galima stebėti net penkiasdešimties metrų atstumu. Tai nuostabu!

Be nardymo yra ir kitų puikių praleidimo būdų, tokių kaip naktinė žvejyba, delfinų šou pasirodymai, rajų maitinimas, įvairūs tailandietiški masažai, pasiplaukiojimai laiveliais su stikliniu dugnu bei įvairios pramogos pačioje saloje. Taip pat yra galimybė paskraidyti lėktuvėliu, kuris nuskraidins į bet kurią Jūsų pasirinktą salą. Vaizdai iš viršaus neapsakomi.

Maldyvų salose labai gerai išplėtotas turizmas, nes tai pagrindinis gyventojų pragyvenimo šaltinis. Personalas turistus visada priima su šypsena ir pasirūpina, kad turistai čia jaustųsi kaip tikrame rojuje. Juk ne veltui Maldyvai laikomi rojumi žemėje. Pradedant nuo neapsakomo grožio Indijos vandenyno, augalijos, gyvūnijos, koralų ir baigiant personalo mandagumu, paslaugumu ir širdingumu.

Remiantis įvairių turizmo agentūrų duomenimis, galima daryti išvadą, jog į šią salą kasmet atvyksta vis daugiau poilsiautojų, neskaitant to, jog atvykimas į šią salą gana brangus. Tai vieta, kurioje tiesiog gera mėgautis karšta saule, neapsakomai gražiais paplūdimiais, įvairiomis pramogomis. O jeigu išalksite, visada rasite įvairiausių restoranų, kurie ruošia ypatingus įvairių šalių patiekalus, taigi net išrankiausi asmenys ras čia tai ko nerastų galbūt kitur. O romantiškiausiems poilsiautojams, ar poroms atvykusioms čia medaus mėnesio yra galimybė gyventi mediniuose namukuose su šiaudiniais stogais, vadinamais bungalais, kurie yra ant vandens. Taigi, bet kada užsimanius galima nusileisti nuo savo namuko laiptais ir įšokti į vandenyną. Neskaitant to yra dar vienas romantiškas dalykas, tai yra restoranas, kuris įsikūręs po vandeniu. Taigi, tai puiki galimybė papietauti ir tuo pačiu metu mėgautis aplink restoraną plaukiojančiomis žuvimis.

Taigi, norintiems atsipūsti nuo kasdienybės, nuo civilizacijos bei ištroškusiems ramybės, blizgančio balto smėlio paplūdimių bei švelnaus brizo dvelksmo, tai yra ideali vieta!