Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Voyage Voyage kelionių agentūra. Skundai?

Voyage-Voyage-kelioniu-agentura-logoVoyage Voyage – tai dar viena kelionių agentūra Lietuvoje, kurią ištiko bankrotas. Ar ištiko ar link to buvo einama atsakys teismas. Didžiausias klausimas ar atgaus pinigus, tie kurie sumokėjo už būsimas paslaugas. Buvę, o gal ir esami Voyage Voyage agentūros klientai išties sunerimę, nes panašu, kad dalis jų praras sumokėtus pinigus.

Štai kokie kokie komentarai sklando internete. Jei turite kitos informacijos, arba minčių kaip spręsti susiklosčiusią problemą, kviečiame pasisakyti komentarų skiltyje apačioje.

Iš spaudoje pateiktos informacijos reikia suprasti, kad draudimas toli gražu nepadengs visų mūsų patirtų nuostolių, tad aš galvoju taip – reikia dabar sulaukti kol bus žinoma kiek pinigų grąžinta per draudimą ir kiek negrąžinta, tada bus galima suformuoti aiškią ieškinio sumą. Dabar ką duoti į teismą – Tolušį, VTD, ar Valstybę? Jei Tolušį paduosim, kažį ar jis tą milijoną beturi, ir reikės daug metų kol juos mums atidirbs. Taigi būtų galima duoti į teismą VTD, bet tai yra ta pati valstybė su tuo pačiu turtingu biudžetu. Kodėl valstybę? Europos Tarybos 7 straipsnis numato, jog būtų apmokėtos visos turisto patirtos išlaidos dėl įmonės nemokumo ir bankroto, ir kadangi ji, šiuo atveju, neteisingai įgyvendino Tarybos direktyvos 7 straipsnį, kuris įpareigoja kiekvieną valstybę imtis priemonių, kad būtų pakankamos garantijos, mes pilnai iš jos galim reikalauti kompensacijų ir didelis šansas kad laimėsim. Bet čia mano galva reikės stiprių advokatų, nes valstybė, spėju, bandys visomis priemonėmis nuo to išsisukti. Taigi mano siūlymas dabar laukti kiek bus grąžinta ir ieškotis gero advokato. Jei kas turi ką rekomenduoti, prašom informuoti. Beje, anksčiau bankrutavusių bendrovių turistai yra kažką dar papildomai prisiteisę, bet jų istorijos pilnai nežinau.

Kokia bus padengta suma nėra aiški, nes kas pirko ne pilną paketą, kaip ir į kompensacijas nepretenduoja. Jei yra numatytos ES direktyvos, kuriomis šalis turi vadovautis, tai manau jau labai rimtas užnugaris, blogiausiu atveju galėtume ir į tą pačią Europą kreiptis. Čia laimėti jau ir principo klausimas, nes neatmetama prielaida, jog įstatymai sukurpti didžiųjų operatorių naudai, taigi o mes esam pilietiška visuomenė.


TD paketą „skrydis + pasitikimas oro uoste“ jau traktuoja kaip paketą, tad tikėtis kad „paketų“ bus nedaug – nevertėtų.