Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Vyriškos rankinės- kokią rinktis?

Prieš pradedant rinktis vyrišką rankinę, apgalvokite ar dažnai planuojate ją nešioti- kasdien ar tik retkarčiais, norėsite natūralios odos ar odos pakaitalo, kokio modelio ar spalvos. Rankinę reiktų rinktis tokią, kuri būtų patogi, derėtų prie jūsų nešiojamų drabužių stiliaus ir suteiktų naujų spalvų. Artėjant rudeniui, rinkites rankines, kurios tiktų prie paltų, striukių, šalikų, pirštinių, rekomenduojama rinktis pilkų, tamsiai mėlynų ar juodų atspalvių. Vasarai  galima rinktis medžiagines rankines, jeigu norėsite, kad pirkinys ilgai jums tarnautų, rinkites klasikinę vyrišką odinę rankinę ji bus aukštos kokybės ir niekada neišeis iš mados, tiks kiekvienam stiliui ir visoms progoms.

Kokio dydžio rinktis vyrišką rankinę?

Gaminio dydis priklauso nuo nešiojamų daiktų kiekio, jeigu nešiojate kelis nedidelius daiktus: telefoną, raktus, piniginę tai tiks maža rankinė arba nešiojant nedaug daiktų galima rinktis paprastą odinį dokumentų aplankalą, kuris puikiai derės prie kostiumo, marškinių ar megztinio. Jeigu nešiojate daug daiktų reikės didesnės arba rankinės per petį.

Rankinės per petį

Rankinė per petį- tai labiausiai mėgstama vyriška rankinė, jos populiarios tarp ofiso darbuotojų, sportininkų, studentų, jas patogu nešioti, ypatingai talpios, o išsirinkus  iš natūralios odos ji visada bus patvaresnė ir ilgaamžiškesnė.

Sportiniai maišeliai ir turistinės kuprinės

Sportiniai maišeliai  ir turistinės kuprinės ypač mėgstamos mokinių, studentų tarpe, į juos  galima susidėti aprangą, sportinius batelius. Kokybiškai pasiūtas, iš  patvarios medžiagos krepšys nesuplyš, nereikalaus  jokios ypatingos priežiūros, retkarčiais  gali būti skalbiamas skalbimo mašinoje ir visada galėsite džiaugtis švariu ir stipriu  krepšiu. Į turistinius žygius, keliones puikiai tiks turistinės kuprinės su reguliuojama rankena, pasiūtos iš standžios medžiagos ir tarnaus ilgus metus. Į kuprinę galima susidėt visus reikalingiausius stambesnius daiktus, taip pat jos turi daug smulkių skyrelių, smulkiems, lengvai pasiekiamiems daiktams susidėti.  Keliautojiems turistiniai krepšiai žygių metu gali atlikti daug lengvinančių funkcijų:  diržai mažina apkrovas pečiams, apsaugo nuo lietaus ir kiti atributai apsaugos ir užtikrins kelionės komfortą.

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *