Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

„Wizz Air“ mokymų centre įdiegė trečią skrydžio simuliatorių

2022 m. sausio 25 d. Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ praneša, kad nuo sausio 6 d. jos moderniame mokymų centre Budapešte (Vengrija) veikia trečiasis skrydžių simuliatorius.

Naująjį viso skrydžio treniruoklį, kuris yra tiksli A320neo lėktuvo modelio piloto kabinos kopija, oro linijos už 7,7 mln. eurų įsigijo iš Kanados aviacijos technologijų bendrovės „CAE Inc.“ Dabar su „Wizz Air“ mokymų centre esančiu stacionariu ir dar dviem viso skrydžio simuliatoriais, centro mokymo pajėgumas išaugo 33 procentais arba 6800 papildomomis valandomis. Ši investicija patvirtina „Wizz Air“ įsipareigojimą iki 2030 metų pasamdyti 4600 naujų pilotų. Naujuoju treniruokliu kasmet bus apmokomi daugiau nei 1700 esamų ir būsimų „Wizz Air“ pilotų. Simuliatorius taip pat tarnaus kaip mokymo priemonė naujiems „Wizz Air“ pilotų akademijos kursantams. Didindama savo mokymų pajėgumus aviakompanija siekia per ateinančius dešimt metų savo lėktuvų parką išplėsti trigubai – iki 500 orlaivių.

Michaelis Delehantas, „Wizz Air“ grupės Operacijų vadovas ir vykdantysis viceprezidentas sako, kad trečiojo simuliatoriaus įsigijimas – dar vienas žingsnis, patvirtinantis bendrovės plėtros strategiją.

„Džiaugiamės, kad mūsų mokymų centre Budapešte atsirado dar vienas viso skrydžio treniruoklis. Naujasis simuliatorius patvirtina mūsų įsipareigojimą tapti aviacijos industrijos mokymų ir plėtros lydere. Investicija taip pat prisidės prie sklandesnio pilotų įdarbinimo ir apmokymo visame mūsų tinkle, − komentuoja vadovas. ─ Šis mūsų žingsnis rodo, kad tikime, jog aviacijos rinka atsigauna po pandemijos. Didžiuojamės, jog į Vengrijoje esantį mokymų centrą galime kviesti talentus iš viso pasaulio ir ateities pilotus mokyti pasitelkdami pažangiausias technologijas“.

 

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 149 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Aviacijos profesionalų komanda teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir labai žemas bilietų kainas, todėl „Wizz Air“ 40 mln. keleivių tapo pirmaujančiu pasirinkimu, finansiniais metais F20, kurie baigiasi 2020 m. kovo 31 d. „Wizz Air“ akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, bendrovę įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW – 2020 metų aviakompanija, tai didžiausia garbė, kurią gali gauti oro bendrovė ar asmuo, pripažįstant asmenis ir organizacijas, pasižymėjusias puikiais rezultatais, naujovėmis ir puikiu aptarnavimu.

Daugiau informacijos:

Birutė Stanevičienė / UAB „Adverum“ / +370 65634995

Follow us on Instagram: @wizzair

Follow us on Facebook: @wizzair

Follow us on Twitter: @wizzair

                                                                                                                                       

Pastabos redaktoriams:

  • Visi „Wizz Air” skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
  • „Wizz Air” yra įdiegusi patobulintą higienos sistemą. Pvz., keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.
  • Visuose „Wizz Air” orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.
  • Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, „Wizz Air“ yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte naują „Wizz Air“ vaizdo įrašą apie sveikatą ir saugumą.
  • Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

Pranešimą paskelbė: Renata Rimkutė, UAB ADVERUM