Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Wizz Air orlaivių parką papildys 75 nauji „Airbus A321neo“ lėktuvai

Vilnius, rugsėjo 19 d. Sparčiausiai augančios ir tvariausios Europos žemų sąnaudų oro linijų bendrovės Wizz Air orlaivių parką papildys 75 nauji Airbus A321neo lėktuvai. 

Įsigydama dar 75 Airbus A321neo orlaivius, kurių didžioji dalis turėtų būti pristatyti 2028–2029 m.* bendrovė įgyvendina planą iki 2030 m. daugiau kaip triskart (iki 500 lėktuvų) išplėsti savo orlaivių parką. Naujajame Airbus A321neo orlaivyje įdiegtos moderniausios, aplinkai itin draugiškos aviacijos technologijos: lėktuvas skleidžia 50 proc. mažiau triukšmo, sunaudoja 20 proc. mažiau degalų ir į aplinką išmeta 50 proc. mažiau azoto oksidų. 

Šiuo metu oro linijų bendrovės orlaivių parką sudaro 165 modernūs ir technologiškai efektyvūs Airbus lėktuvai. Wizz Air jau dabar valdo vieną iš jauniausių pasaulyje trumpųjų nuotolių skrydžių lėktuvų parkų, kuris leidžia keleiviams siūlyti aplinkai draugiškas ir trumpas keliones.

„Įsigydami modernių Airbus A321neo lėktuvų toliau stipriname savo tvarios oro linijų bendrovės poziciją. Esame numatę, kad orlaivių parke iki 2030 m. bendrai turėsime 500 lėktuvų kurie leis Wizz Air vieno keleivio nuskrendamo kilometro poveikį aplinkai sumažinti 25 procentais,“ – sako Jozsefas Varadi, Wizz Air generalinis direktorius.

*Lėktuvų pirkimo ir pristatymo datos priklauso nuo Wizz Air ir Airbus susitarimo bei turi būti patvirtintos Wizz Air akcininkų pagal Finansinio elgesio tarnybos (angl. Financial Conduct Authority) taisykles.

Apie Wizz Air

Wizz Air – sparčiausiai auganti pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 165 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F22 finansiniais metais, kurie baigėsi 2022 m. kovo 31 d., Wizz Air rinkosi 27,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW kompaniją paskelbė  2020-ųjų „Metų  aviakompanija“ – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą.

Daugiau informacijos:

Giedrė Dudavičiūtė / UAB „Adverum“ / +370 62150359

Follow us on Instagram: @wizzair

Follow us on Facebook: @wizzair

Follow us on Twitter: @wizzair

 

Pastabos redaktoriams:

  • Visi „Wizz Air” skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
  • „Wizz Air” yra įdiegusi patobulintą higienos sistemą. Pvz., keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.
  • Visuose „Wizz Air” orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.
  • Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, „Wizz Air“ yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte naują „Wizz Air“ vaizdo įrašą apie sveikatą ir saugumą.
  • Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

Pranešimą paskelbė: Giedrė Dudavičiūtė, UAB ADVERUM